Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mikroautobusai „Lietuva - Anglija“: siuntų ir keleivių pervežimas

Iš Lietuvos reguliariais reisais du kartus per savaitę vežame keleivius ir siuntinius ne tik į pagrindinius Anglijos miestus - Londoną, Birmingemą, Spoldingą - bet ir į mažesnius miestelius. Išvykstame iš Lietuvos antradieniais ir penktadieniais, o iš Anglijos - antradieniais ir penktadieniais. Kelionę pradedame iš Klaipėdos ir važiuojame pro Kauną ir Marijampolę. Keleivius galime paimti ir iš kitų miestų. Keleivių patogumui siūlome nuo durų iki durų pervežimą!

Keliaujame patogiais mikroautobusais su dideliu bagažo skyriumi, todėl galime pervežti įvairius daiktus - tiek mažas siuntas, tiek didesnius daiktus. Esant poreikiui, vykstame su papildoma priekaba, kurioje galime parvežti ir stambesnius krovinius: motociklus, baldus ir kt. bei suorganizuoti pilną perkraustymo iš Lietuvos į Angliją paslaugą. Taip pat galime partempti automobilius, kemperius. 

Važiavimo ir siuntų pervežimo kaina

  • kaina keleiviui - 90€. 
  • siuntinio pervežimo kaina - nuo 20 €

Siuntų vežimo kaina priklauso nuo jų dydžio ir svorio. Siuntos surenkamos iš visos Lietuvos.

 

Kiek cigarečių ir alkoholinių gėrimų galima vežtis į Angliją (Didžiają Britaniją)?

Pagal muitinės informaciją, keleiviams, atvykstantiems į Didžiąją Britaniją iš Europos Sąjungos valstybių, nėra tabakui ir alkoholui taikomų limitų, jei tie daiktai skirti asmeninėms reikmėms, o ne parduoti. Jei cigaretes ar alkoholį vežate kaip dovaną, tai irgi priskiriama asmeniniam naudojimui. Nors Anglija lietuviams šiuo metu netaiko išskirtinių apribojimų, visgi jei patikrintų muitinės ar policijos pareigūnai, geriau negabenti daugiau, nei nurodytas kiekis: 800 cigarečių (40 pakelių), 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus), 200 cigarų, 1 kg tabako, 10 litrų stipriųjų gėrimų, 20 litrų stipraus vyno, 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno), 110 litrų alaus.

Jeigu jus patikrins muitinės ar policijos pareigūnai ir bagaže ras didesnį gabenamą cigarečių ar alkoholio kiekį, jūsų bus prašoma atsakyti į tokius arba panašius klausimus: Kiek ir kokių rūšių prekių vežatės? Kodėl pirkote? Kaip sumokėjote? Kaip dažnai keliaujate? Kiek Jūs per dieną paprastai surūkote cigarečių ar išgeriate alkoholio?

Lietuva - Anglija - siuntos ir keleiviaiLietuva - Anglija - siuntos ir keleiviaiKitas svarbus momentas - šie aprobojimai taikomi tik legaliai įsigytoms akcizinėms prekėms, už kurias sumokėti mokesčiai toje ES šalyje, kurioje jos įsigytos. Pavyzdžiui, negalite vežtis rusiškų ar baltaruškų cigarečių ar cigarečių išvis be banderolių.

Jeigu neįrodysite, jog vežamas alkoholis ar tabako gaminiai yra skirti jūsų asmeniniam vartojimui ar kaip dovana artimam asmeniui, šios prekės bus atimamos, galite sulaukti baudos arba net dar rimtesnių sankcijų. Todėl prašome būti supratingais, nes nusižengdami įstaymams, galite pridaryti bėdos ir vežėjams.  Jei skaitote angliškai, platesnę informaciją apie tai, kas galima ir kas draudžiama Didžiojoje Britanijoje, ką ir kiek galima įsivežti, rasite oficialioje svetainėje

Naudingos nuorodos:

Informacija, norintiems į Jungtinę karalystę įsivežti naminį gyvūną: šunį arba katę (anglų k.)

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?